یکشنبه, ۲۶ آذر, ۱۳۹۶
خانه » وردپرس » هسته

هسته

وردپرس ۴.۵

احتمالا تا الان متوجه شدید که دیروز وردپرس نسخه نهایی ۴.۵ را منتشر کرده در این نسخه تغییراتی رخ داده که با شما همیاران همیشگی سرزمین وردپرس به بررسی این تغییرات می پردازیم. ویرایش لینک ها به صورت درون خط قبلا اگر میخواستیم لینکی که در ویرایشگر درج شده را ویرایش کنیم، باید از طریق پاپ آپ ویرایش پیوند این ... بیشتر بخوانید »

وردپرس ۳.۴

چندروز پیش وردپرس نسخه جدید خودشو منتشر کرد اسم این نسخه رو “گرین” گذاشته و تغییرات خوبی توی این نسخه انجام داده در ادامه با هم تغییرات این نسخه رو بررسی میکنیم ۱-فهرست‌ها در شخصی‌ساز بخش شخصی ساز رو که یادتون هست توی چندتا نسخه قبل اضافه شد  توی نسخه جدید این امکان هست که شما منو (فهرست ها) را ... بیشتر بخوانید »

وردپرس ۴

بعد از مدتی که منتظر وردپرس ۴ بودیم امروز منتشر شد ما قبلا در یک مطلب جدا با عنوان “ویژگی های جدید وردپرس ۴”  ویژگی های جدید اضافه شده را گفته ایم در زیر بار دیگر عنوان های آن را مرور میکنیم: بین المللی شدن از همان ابتدا تغییر گالری به صورت جدولی بهبود ویرایشگر متن بهبود بخش بهینه سازی ... بیشتر بخوانید »

وردپرس ۳.۹.۲ منتشر شد

آپدیت جدید وردپرس منتشر شد . سایت وردپرس انگلیسی آپدیت جدید وردپرس نگارش ۳.۹.۲ را منتشر کرد در این نگارش چهار مشکل امنیتی با کمک تیم امنیتی وردپرس و همکاری تیم امنیتی دروپال رفع شده است در این نگارش مشکل امنیتی که در ابزارک وردپرس بود (شامل وردپرس پیش فرض نبود) رفع شده است همچنین جلوگیری از افشای اطلاعات از ... بیشتر بخوانید »

ویژگی های جدید در وردپرس ۴

حدود یک هفته ی پیش وردپرس ۴.۰ نسخه ی بتا ۱ در سایت وردپرس منتشر شد اما همانطور که گفتیم این نسخه بتا هست و هنوز دوران آزمایشی را میگذراند اما ویژگی های جدیدی در این نسخه قرار گرفته که برای شما توضیح میدهیم   بین المللی شدن از همان ابتدا قبلا اگر میخواستید از وردپرس برای زبانی بجز انگلیسی ... بیشتر بخوانید »

وردپرس ۳.۹.۱

امروز وردپرس ۳.۹.۱ منتشر شد با توجه به اینکه ما مطلبی درباره وردپرس ۳.۹ ننوشته بودیم تصمیم داریم در ابتدا امکانات تغییری در این نسخه را توضیح بدیم ادیتور متن در وردپرس ۳.۹ به روز شده است! تصاویر را بکشید و رها کنید تا آپلود شوند ویرایش تصاویر   نصب کننده‌ی پوسته (Theme Installer) پلی لیست های تصویری و ویدیویی ... بیشتر بخوانید »